هیئت ورزشی روستایی و بازیهای بومی ،محلی کاشمر

وب سایت خبری و اطلاع رسانی ورزش روستایی شهرستان کاشمر

هیئت ورزشی روستایی و بازیهای بومی ،محلی کاشمر

وب سایت خبری و اطلاع رسانی ورزش روستایی شهرستان کاشمر

از آنجا که توسعه ورزش و امور جوانان خصوصاً ورزش روستاهها بخش مهمی از برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی در هر کشور محسوب می گردد و رواج ورزش همگانی، روستایی و بومی محلی موجب افزایش نشاط اجتماعی و بهره وری ملی شده و ارتقاء ورزش قهرمانی موجب توجه مردم در سطح روستاههاشهرستان می شود و همچنین توجه به نیازهای جوانان باعث هر چه شکوفاتر شدن نسل جوان در عرصه های مختلف می شود از این رو برآن شدیم تا وب سایتی در جهت اطلاع رسانی فعالیت های ورزش روستاهها و احیاء بازیهای بومی محلی داشته باشیم . منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم. roosta.sportka94@gmail.com

آخرین مطالب

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

به همت کانون مسجدجامع ممرآباد با همکاری کمیته فنی هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان کاشمر هیئت شطرنج شهرستان اداره ورزش جوانان دومین دوره مسابقات شطرنج جام رمضان برگزار خواهدشد.

علاقمندان جهت ثبت نام باشماره تلفن  09105765428 تماس بگیرند.


هزینه ثبت نام  5000  تومانmomrabad.ir
  • محمد جعفرنژادقوژدی

تیم منتخب هیات کوهنوردی بخش کوهسرخ کاشمر متشکل از۵ کوهنورد به سرپرستی: آقای جواد صادق نژاد مورخ ۹۵/۲/۱۷به مناسبت بعثت رسول مکرم اسلام (ص) اولین تمرین آمادگی خود را جهت اعزام به خط رأس (دوبرار) طولانی ترین خط رأس ایران در منطقه (البرز مرکزی) به قله بینالود به ارتفاع ۳۲۱۱ متری نیشابور انجام دادند.این برنامه از روستای عیش آباد نیشابور ساعت ۹ صبح شروع و بعد از پیمایش رودخانه میرآباد و خط رأس قله زرگران و سپس به قله بینالود انجام شد.این صعود سرعتی از شروع تا پایان ۸ ساعت به طول انجامید.

1 2

  • محمد جعفرنژادقوژدی

همزمان با هفته کار وکارگر همایش بزرگ دوچرخه سواری در روستاههای بخش مرکزی شهرستان کاشمر برگزار گردید ؛ به همت هیئت دوچرخه سواری شهرستان حرح تا حرم مسیر بلوارسید مرتضی را رکاب زدند و در پایان به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید .

  • محمد جعفرنژادقوژدی